KONST / Litografier / Serigrafi 9884344
nr 988 4344
David Oxtoby
(f. 1938), Storbritannien
Serigrafi, David Oxtoby (f. 1938), 'Elvis Presley', 1982, signerad, 6/200, 51x43 cm
David Oxtoby, brittisk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:23:09
19/10 17:54:45
19 okt